Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Перший знімок вагітної Кейт Мідлтон

Перший знімок вагітної Кейт Мідлтон

 23-09-2014, 09:24       glamur       3189     
Перший знімок вагітної Кейт Мідлтон


Нещодавно у Великій Британії, Королівський дім офіційно повідомив радісну звістку про те, що у родині герцогині Кембриджської і Герцога зовсім скоро очікується поповнення.

Відразу після того, як репортери дізналися цю звістку, в інтернеті з'явилося безліч фотографій вагітної Кейт Мідлтон. Перші кадри були зроблені одинадцятого вересня, правда, не високої якості, під час того, як Кейт Мідлтон зі своїм чоловіком принцом Вільямом побували у невеликому місті Грейт Берчем і погостювали у графстві Норфолк.

Високопоставлене подружжя відвідало затишний місцевий ресторан, під назвою "King's Head", у якому влаштувало собі приємний відпочинок з романтичною вечерею. Ресторан, у якому відпочивала пара, розташований зовсім поруч від маєтку Кейт Амер Холл і Вільям.

Герцогиня з Герцогом із натовпу відвідувачів ресторану нічим не виділялися: вони були одягнені у звичайнісінький одяг і знаходилися у відмінному, як видно на фото, настрої.

На даний момент, вагітність Кейт визначити важко, так як у неї немає будь-яких змін у фігурі, вона все так само граціозна і струнка. Але, думаємо, що у найближчому майбутньому папараці опублікують нові фото, з округленим животиком Герцогині.

Перший знімок вагітної Кейт Мідлтон
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...