Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Крістіна Епплгейт: «Обожнюю свої нові груди»

Крістіна Епплгейт: «Обожнюю свої нові груди»

 28-10-2015, 22:00       maryna_kosa       1736     
Крістіна Епплгейт: «Обожнюю свої нові груди»


Чудова комедійна акторка Крістіна Епплгейт стала першою зіркою, яка розповіла про свій рак і подвійну мастектомію - ще до Анджеліни Джолі. Але коли рік тому 43-річна акторка зникла з екранів, більшість почали готуватися до найгіршого. І ось на екрани виходить комедія «Канікули» з Епплгейт у головній ролі, і шанувальники блондинки видихають з полегшенням: пронесло, передає glamurchik.org з посиланням на http://prozvezd.info/.

- Ви стали першою із зірок, хто відверто розповів про свій рак.
- Хочу, щоб моя історія була корисна іншим жінкам. Я робила мамографію щороку з 30 років, і одного разу лікар сказав: «Немає нічого страшного, але дослідження треба зробити трохи глибше, щоб розглянути затемнення». МРТ показала початок раку, а інші тести - що в мене ген BRCA, мутація якого часто призводить до раку грудей і яєчників.
- Це той же самий ген, як і у Анджеліни Джолі, яка, як і ви, пережила подвійну мастектомію?
- Вірно. Пощастило, що хвороба була виявлена на ранній стадії. Велика частина жінок не можуть робити ці тести через те, що вони дорогі, адже страховка їх не покриває.
- Яка була ваша перша реакція після операції?
- Я закохалася в свої нові груди. Мої груди були красивіші, більш пружні й на потрібній висоті (сміється).
- Ви знамениті за вашими комічними ролями. Чи можна сміятися над усім, навіть над хворобою?
- Сміх - форма самозахисту для мене. Звичайно, я воліла б зберегти свої натуральні груди. Мені необхідно було пройти період адаптації, перш ніж змогла прийняти чужорідні імпланти в собі. Довгий час не могла бачити власне голе тіло в дзеркалі. Але важливо мати сили посміхатися і сприймати життя нормально.
- Який найбільший урок ви винесли з цього випробування?
- Навчилася інакше жити. Приділяю увагу харчуванню, стежу за вагою, регулярно роблю вправи. Втім, існують тисячі факторів ризику. Я зустрічалася з жінками-вегетаріанками, які кожен день практикували йогу, не пили і не курили, але мали рак грудей четвертої стадії.
- Як змінилося ваше життя з цією хворобою?
- Сильніше, ніж колись, відчула бажання жити.
- Ви вперше з'явилися на екрані в п'ять місяців. Хотіли б, щоб ваша дочка з дитинства почала працювати в Голлівуді?
- Ні. Хочу, щоб Седні пізнала класичне дитинство. Інше вона може вирішити пізніше.

Крістіна Епплгейт: «Обожнюю свої нові груди»

Кадр з фільму »Канікули»


- Щойно вийшов на екрани фільм «Канікули» - ваше повернення після перерви. Чому на рік зникли з екранів?
- Хотіла бути мамою на повну ставку. З моменту народження дочки в 2011 році я проводила свої дні на знімальних майданчиках, поверталася додому спустошеною і без будь-якої енергії. У лютому місяці минулого року почала відчувати огиду до шоу-бізнесу. І перш ніж все послати, вирішила взяти рік відпочинку.
- Допомогло?
- Мені не потрібно було нічого робити, окрім як займатися донькою, чоловіком, і це було справжнім щастям. Попередила агента, що не хочу читати ні єдиного сценарію, щоб не спокушатися. Але на останніх тижнях вже стало не вистачати роботи.
- Одна з найсмішніших сцен фільму «Канікули» - з Крісом Хемсвортом, який стоїть перед вами в одних трусах, з-під яких випирає його величезна гідність ...
- Знімаю капелюха перед Крісом: було і правда смішно, але щоб так знятися, потрібно дійсно мати яйця. І зауважте, не розмір його пеніса мене вразив - там все-таки був протез із пластику, - розповіла Крістіна Епплгейт Le Matin. - Я стояла з відкритим ротом, дивлячись на кубики пресу Кріса. Сам він сказав мені, що це всього лише результат його серферської практики, але я йому ні на секунду не повірила.

Крістіна Епплгейт: «Обожнюю свої нові груди»

Я стояла з відкритим ротом, дивлячись на кубики на пресі Кріса.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...