Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Міла Куніс, Крістен Белл і Крістіна Епплгейт знімуться в комедії про божевільних матусь

Міла Куніс, Крістен Белл і Крістіна Епплгейт знімуться в комедії про божевільних матусь

 28-10-2015, 18:01       Marianna_777       633     
Раніше цього року студія Paramount Pictures оголосила про створення нової комедії, в якій мова пішла б про втомлених від рутини трьох матусь, які мріють знову відчути себе безтурботними дівчатами і відправитись на пошуки пригод. Передає glamurchik.org з посиланням на starslife.ru

Міла Куніс, Крістен Белл і Крістіна Епплгейт знімуться в комедії про божевільних матусь


Тоді картина мала назву «Погані матусі», а головні ролі повинні були виконати Міла Куніс і Леслі Манн.
Не ясно, з яких причин студія Paramount Pictures відмовилася від проекту, проте ним зацікавилась компанія STX Entertainment та взялась за втілення цієї ідеї.

Замість Леслі Манн, у проект покликали богинь голлівудських комедій Крістен Белл і Крістіну Епплгейт, а сюжет фільму трохи переінакшили. До слова, Міла Куніс нікуди не поділася. Вона зіграє роль третьої героїні.

Сюжет картини розповідає про трьох прогресивних матусь, які знаходяться на межі нервового зриву, а всьому виною так зване ідеальне домашнє життя, коли жінкам доводиться забивати на кар'єру, щоб тримати на собі, чоловіка й дітей.

Міла Куніс, Крістен Белл і Крістіна Епплгейт знімуться в комедії про божевільних матусь


Щоб не збожеволіти три основні героїні влаштовують собі дикі канікули без обов'язків з максимальною кількістю допустимих веселощів і одразу ж стають об'єктами ненависті місцевої компанії «ідеальних домогосподарок».

До речі, авторами сценарію нової комедії стануть творці «Похмілля у Вегасі» Джон Лукас і Скотт Мур, а значить, нам можна очікувати чогось, що дійсно варте уваги.

Дата прем'єри або початку роботи над безіменним проектом ще не визначена.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...