Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Екс-солістка «ВІА Гра» Надія Грановська в третє стала мамою!

Екс-солістка «ВІА Гра» Надія Грановська в третє стала мамою!

 28-10-2015, 18:35       Marianna_777       1377     
Екс-солістка групи «ВІА Гра» Надія Грановська народила дівчинку. Зірка зізналася, що до останнього моменту вона не була в курсі, якої статі буде дитина. Співачка вирішила зберегти інтригу. Ім'я малятка поки невідомо. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Екс-солістка «ВІА Гра» Надія Грановська в третє стала мамою!


«Надя зараз увесь час проводить з донькою. Вона відчуває вона себе прекрасно, виписалася з пологового будинку і знаходиться в Києві у своїй квартирі», - розповіла помічниця Наді.

«Я дійсно стала мамою, я вже вдома! У мене все чудово», - підтвердила сама Надя.

Чоловік Грановської, бізнесмен Михайло Уржумцев, безмірно щасливий поповненню в сім'ї. В одному з інтерв'ю він зізнався, що одного разу побачив віщий сон, в якому його мати і теща повідали йому про вагітність дружини.

Екс-солістка «ВІА Гра» Надія Грановська в третє стала мамою!


«У нас народилася дівчинка, вона дуже спокійна, але буває, як і всі діти, вередує», - поділився Уржумцев. «Ночами іноді доводиться не спати. Зараз всі в турботах, гуляємо, ростемо, вчимося посміхатися. Все у нас добре, я щасливий. Міняю памперси, гуляю з коляскою, від усього отримую величезне задоволення».

Новонароджена дочка стала третьою дитиною співачки. Надія виховує двох старших дітей - тринадцятирічного сина Ігоря від першого шлюбу і майже чотирирічну дочку Аню, яка стала першою спільною дитиною Грановської й Уржумцева. За бажанням батьків дівчинка ходить у дитячий садок з французьким нахилом, де вона в ігровій формі пізнає мову, а так само вивчає європейську культуру.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...