Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Одкровення колишньої дружини Гуфа

Одкровення колишньої дружини Гуфа

 30-10-2015, 16:25       Marianna_777       1494     
Колишня дружина репера Гуфа, інстаграм-зірка Айза нещодавно вийшла заміж. Чоловіком знаменитості став сервер Дмитро Анохін. Через кілька тижнів Айза зважилася відверто повідати про те, як вона змінилася після того, як узаконила свої відносини.


Одкровення колишньої дружини Гуфа


«Якщо мене запитають, що є цінним для мене в любові між чоловіком і жінкою, то я не замислюючись відповім:« святість відносин ». Незаймана брудом любов, коли кожен вірний настільки, що навіть думок немає про зраду. У мене був досвід брехливих відносин, і це принесло непоправну травму моїй психіці, - розповіла Айза. - Страх, ось що дає важкий досвід у житті ».


Одкровення колишньої дружини Гуфа


Для Айзи, боротьба зі страхами є самою важкою роботою, яку кожна дівчина зобов'язана виконувати щодня. «Упевнена, що ви так само, як і я, зарікалися, клялися, божилися, що більше ніколи ні за що не закохаєтесь, не довіряючи, але все одно знову занурювалися у вир з головою. І тут знову страх, а раптом не те, а раптом знову, а раптом боляче буде. Адже немає нічого більш бракованого, ніж людина 21 століття. Ми всіх хочемо вічної любові, але із задоволенням міняємо «любов» при кожному зручному випадку, кидаючись гучними словами направо і наліво. Як каже мій чоловік, «розмова - штука дешева» ... Але ж так і є, хоча в той же час немає нічого прекраснішого ніж слова кохання, але якщо вони підкріплені ділом. Вірність - найдорожча валюта для мене, вміти бути вірним випробування для розумної людини, дарувати вірність-безцінний подарунок. Вірність це синонім любові! »
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...