Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вікторію Боню покусав лев

Вікторію Боню покусав лев

 31-10-2015, 09:00       Marianna_777       633     
Вікторія Боня, яка завжди була дівчиною сміливою і навіть відчайдушною, не побоялася зустрітися зі зграєю диких левів і тигрів під час подорожі по жаркій Мексиці. Разом з благодійним фондом «Чорний ягуар - Білий тигр», який займається порятунком великих кішок, постраждалих від жорстокого поводження, зневаги і насильства від рук людини, вона побувала в унікальному розпліднику. Передає glamurchik.org з посиланням 7days.ru


Вікторію Боню покусав лев


«Хлопці, що працюють у фонді, не просто чудові люди з доброю душею, але і по-справжньому самовіддані і віддані своїй справі ентузіасти, які рятують великих кішок з лап незаконних заводчиків, з бродячих звіринців, цирків і торгових центрів по всій Мексиці, - розповіла Вікторія , - Вони надають лікування, догляд і дах цим тваринам, не «одомашнюючи» їх, що важливо »
.

Вікторію Боню покусав лев


Під час візиту в спеціальний розплідник, де живуть леви і тигри, Боня перетворилася з «холодної» світської дами в саму, здавалося, сентиментальну на світі дівчину. Вікторія не тільки постаралася познайомитися з кожним звіром, а й безстрашно обіймалася з левенятами. «Це зовсім безпечно!» - Говорила вона навіть після того, як один з жителів розплідника спритно вкусив телеведучу за вухо.


Вікторію Боню покусав лев


«Нас покусали, подряпали, обнюхали, облизали, - Віка була в повному захваті від екзотичної екскурсії, - і це величезне щастя !!!"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...