Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Трагедія в сімї шоумена Дмитра Нагієва

Трагедія в сімї шоумена Дмитра Нагієва

 31-10-2015, 20:30       Marianna_777       1812     
У сімї відомого актора і ноумена Дмитра Нагієва сталась трагедія: на 77-му році життя, померла його мати, Людмила Захарівна Нагієва. В той час коли трапилось горе Дмитро як раз брав участь в зйомках телешоу «Голос», актор мужньо відпрацював до кінця зйомок і тільки після цього негайно вилетів до Санкт-Петербургу, щоб провести саму близьку людину в останній путь.

Трагедія в сімї шоумена Дмитра Нагієва

Слід зауважити, що вихованням Дмитра та його молодшого брата мати займалась самостійно, так як ще багато років тому розлучилась з їх батьком. Людмила Захарівна була дуже доброю і інтелігентною жінкою - вона працювала філологом у Військовій академії зв'язку і викладала майбутнім солдатам іноземні мови.

Трагедія в сімї шоумена Дмитра Нагієва

Дмитро Нагієв стійко переніс це величезне горе, і після поховання матері відразу ж повернувся до Москви, щоб продовжити роботу на шоу.
Щирі слова співчуття та підтримку висловлюють фанати і шанувальники актора у соціальних мережах, вони сподіваються що напружена робота в шоу «Голос» допоможе зірці відволіктись і пережити цю важку втрату.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...