Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Девід Бекхем присвятив татуювання своїм дітям

Девід Бекхем присвятив татуювання своїм дітям

 1-11-2015, 11:00       Marianna_777       757     
Залишивши професійний спорт, Девід Бекхем щосили насолоджується спілкуванням зі своєю сім'єю. Люблячий батько чотирьох дітей не соромиться висловлювати свої почуття по відношенню до синів і дочки не тільки на словах, а й ділом, покриваючи тіло татуюваннями на честь Брукліна, Круза, Ромео і малятка Харпер. Передає glamurchik.org з посиланням elle.ru

Девід Бекхем присвятив татуювання своїм дітям

Так, Девід поділився на своїй сторінці в Instagram двома малюнками, що доповнили його колекцію з більш ніж сорока татуювань. Підпис до першої, з зображенням усміхненої дівчинки, говорить: «Харпер дозволили помалювати прямо на таткові». Виявилося, ескізом для тату послужив малюнок чотирирічної доньки, яку екс-футболіст обожнює. Друге татуювання стала результатом спільної творчості синів Девіда і Вікторії: Бруклін, Круз і Ромео вибрали як ескізу напис «Ми любимо тебе, татусь». Тепер вона прикрашає ребра знаменитого британського спортсмена.

Девід Бекхем присвятив татуювання своїм дітям

Нагадаємо, що це вже далеко не перші татуювання Девіда, що відображають його почуття до дітей і дружині. Зовсім недавно він набив на пальці цифру 99 - рік одруження з Вікторією, а на шиї над ім'я дочки, - напис Pretty Lady, що став другим малюнком на честь чотирирічної Харпер. Крім того, з появою синів на світ футболіст набивав імена кожного з них: ім'я старшого сина Брукліна витатуйоване в нижній частині спини, Круз - в центрі, а Ромео - відразу під шиєю. Цілих 16 з колекції татуювань, що прикрашають тіло спортсмена, присвячені Вікторії і дітям.

Девід Бекхем присвятив татуювання своїм дітям
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...