Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бруклін Бекхем носить меншу сестру на руках

Бруклін Бекхем носить меншу сестру на руках

 1-11-2015, 11:00       Marianna_777       1525     
Старший син Девіда і Вікторії Бекхем вивів сестричку Харпер на прогулянку. Передає glamurchik.org з посиланням elle.ru

Бруклін Бекхем носить меншу сестру  на руках

Вихідці з багатодітних сімей часто нарікають, що молодшим братам або сестрам дістається більше батьківської уваги. Девід Бекхем, батько чотирьох дітей, стверджує, що любить усіх їх однаково, але зізнається, що не має жодної влади над наймолодшою з них – чотирирічною Харпер. Зоряний тато проводить з дочкою весь вільний час і всіляко балує її.
Втім, схоже, старші брати дівчинки анітрохи їй не заздрять і поділяють безмежну любов Девіда до єдиної доньки. Так, 16-річний Бруклін Бекхем з радістю гуляє удвох з сестричкою. Днями брат із сестрою вирушили на чергову спільну прогулянку по Лос-Анджелесу, під час якої Харпер, яка звикла до постійних обійм батька, захотіла того ж отримати їх від Брукліна: трохи пройшовшись на своїх двох і покуштувавши вершкового морозива, дівчинка забралася на руки до брата і провела там залишок прогулянки.

Бруклін Бекхем носить меншу сестру  на руках

Екс-футболіст не раз помічав у своїх інтерв'ю, що Харпер вже зараз виявляє схильність до моди: дівчинка часто дає поради батькові з приводу того, що йому краще надягти, приміряє мамині туфлі і вже просить купити їй перші підбори. Цього разу дівчинка відволіклася від брата тільки тоді, коли по дорозі їм зустрівся магазинчик прикрас: дівчинка захоплено розглядала вироби на вітринах і навіть приміряла парочку. Схоже, в тому, яку кар'єру вибере дочка одного з найуспішніших британських дизайнерів, можна не сумніватися: мамині гени беруть гору.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...