Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян обійнялася з коалою

Кім Кардашьян обійнялася з коалою

 22-09-2014, 12:22       glamur       1925     
Кім Кардашьян обійнялася з коалою


Популярна світська левиця Кім Кардашьян, у даний час, разом зі своїм чоловіком Каньє Вестом і донькою Норт знаходиться на Австралійському континенті. Відомий виконавець репу Каньє повинен виступити на концерті у Брісбені, і сім'я супроводжує його в поїздці. Тим більше, що в Австралії є з чим познайомитися. Одним із таких місць є зоосад, куди і вирушили зіркові батьки зі своєю донькою.

Кім та Каньє не афішували свій похід у зоопарк. Метою походу став перегляд шоу зі зміями, тропічними птахами і крокодилами. Але відвідування цих місць, все ж таки, не пройшло непоміченим - у Крокозеумі їх швидко впізнали інші відвідувачі. За словами однієї з відвідувачок зоопарку, про що пише Daily Mail, цікаво було поспостерігати за тим, як проводять час зірки. Як сказав інший відвідувач на ім'я Бен, подружжя дуже чудово ставилося один до одного, і навіть в один момент, поцілувалися. При цьому донька Норт сиділа на колінах Кім.

Але який же візит Кім може обійтися без цікавого фото, яке вона і зробила у зоопарку?!

Кім Кардашьян обійнялася з коалою


Зірка обійняла яскравого представника Зеленого континенту - забавного коалу, і сфотографувалася з ним. Лінивець, у свою чергу, вельми ніжно відреагував на дівчину, притиснувшись до неї всім тілом. Кім не забарилася викласти даний кадр на своїй сторінці, забезпечивши словами подяки зоопарку за те, що тепер у неї залишаться нові приємні спогади.

Австралія відома як континент, на якому зберігся унікальний тваринний світ. Саме в одному з зоопарків даної країни навесні поточного року було зроблено фото, що стало згодом відомим у всьому світі. На фото зображений малолітній принц Георг, який знайомиться із забавною австралійською тваринкою Білбі, що носять таке ж ім'я. Знайомство відбувається у присутності подружжя принца Вільяма і герцогині Кейт.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...