Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кеті Холмс знову вагітна

Кеті Холмс знову вагітна

 2-11-2015, 15:36       Marianna_777       1531     
В Голлівуді важно щось приховати враховуючи пильний нагляд з боку журналістів, паппараці і простих світських пліткарів. Так, нещодавно екс-дружина Тома Круза, Кеті Холмс, вийшла на червону дорожку в облягаючій сукні, що явно окреслила округлий живіт актриси. Це зразу викликало бурхливу реакцію преси, втім губитись в здогадках не знадобилось, актриса підтвердила, що при надії і чекає дитину від коханого - Джеймі Фокса.

Кеті Холмс знову вагітна

Вперше про відносини Кеті Холмс і Джеймі Фокса стало відомо навесні цього року, але пізніше з'ясувалося, що відносини акторів тривають вже понад два роки, - про це знали лише найближчі пари. За чутками, актор закохався в Холмс не на жарт і при друзях кличе Кеті «моя дівчинка».

Кеті Холмс знову вагітна

Для Холмс ця дитина буде другою(Кеті виховує дев'ятирічну доньку Сурі від шлюбу з актором Томом Крузом), для Фокса - третьою (у актора дві дочки, за чутками - від сурогатних матерів). До речі, Сурі Круз маминого кавалера схвалює і давно просить подарувати їй братика або сестричку. «Сурі знайома з Джеймі, і він їй подобається. Дочка впевнена, що скоро вони заживуть всі разом однією великою щасливою родиною », - розповідає інcайдер.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...