Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Міккі Рур розповів, як він уникнув суіциду

Міккі Рур розповів, як він уникнув суіциду

 4-11-2015, 20:30       Marianna_777       760     
Середина 90-х була важким періодом для актора Міккі Рурк він розлучився з дружиною, нові ролі в кіно не пропонували і кар'єра пішла на спад. Все це призвело до того, що у актора почалась депресія. Згадуючи ті важкі часи в інтерв'ю виданню Page Six, Міккі зробив шокуюче зізнання: "Я хотів, щоб все це закінчилося. Тільки собаки врятували мене від суїциду".

Міккі Рур розповів, як він уникнув суіциду

Сьогодні у актора вже аж шість собак. За словами Міккі, з тваринами йому набагато легше знайти спільну мову. Саме песики були з Міккі в самі важні періоди його життя, від важкої депресії актора спас пес на прізвисько Бо Джек, а потім чихуахуа Локі. Обидві тваринки пішли з життя на руках актора, а він сам довго переживав ці втрати.

Міккі Рур розповів, як він уникнув суіциду

Я переживав дійсно темні часи. Я завдавав собі біль. В один момент я зрозумів, що більше не можу так жити і взяв у руки пістолет. Я підніс його до своєї голови і думав, куди краще вистрілити. І тут я почув схлип свого пса Бо Джека. Він дивився на мене, а його очі говорили: "Хто буде за мною доглядати?" Я був готовий піти, але це змусило мене опустити пістолет.

Тепер життя Міккі Рурка повністю інакше. Він знайшов особисте щастя, час від часу виходить на ринг як боксер, а в 2015-му з ним в прокат вийшло цілих 3 кінофільми.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...