Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анна Семенович розповіла про важке дитинство

Анна Семенович розповіла про важке дитинство

 5-11-2015, 09:30       Marianna_777       1649     
Сьогодні Анна Семенович більше відома як співачка і телеведуча. Хоча так само багато хто пам'ятає, що в минулому вона серйозно займалася фігурним катанням. Очевидно, спогади про ті часи багато значать для пишногрудої блондинки. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Анна Семенович розповіла про важке дитинство

Учора ввечері Аня поділилася знімком, де вона зовсім ще підліток і поки не вміє по справжньому сідати на шпагат. Співачка розговорилася, написавши пост про те, як їй важко часом доводилося, коли на ногах були криваві мозолі, а на лід все одно треба було виходити з посмішкою. Тому Семенович добилася великих результатів у спорті, але пішла з нього через травму.

Анна Семенович розповіла про важке дитинство

«Дивіться, яке фото я знайшла в архіві! Шпагат, якщо чесно, не дуже, але зате яке старання в очах. Я пам'ятаю, як любила цей теплий костюмчик і як старалась кожен день на тренуваннях, як падала і знову піднімалася, як стирала маленькі ніжки в криваві мозолі і через сльози йшла на лід !!! Я пройшла непростий шлях до успіху, але я завжди вірила в свої сили і, головне, любила свою справу всім серцем, як би мені важко не було. Я вдячна всім людям, які були поруч у важкий момент, і вдячна тим, хто ці труднощі створював. Я вірю в те, що всі труднощі і проблеми на нашому шляху роблять нас сильнішими. Ми повинні впоратися з ними з честю і любов'ю в серці і стати краще. Якщо зараз вам сумно чи боляче, пам'ятайте: і це скоро пройде », - поділилася Анна.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...