Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Донька Бреда Пітта пожартувала над батьком

Донька Бреда Пітта пожартувала над батьком

 5-11-2015, 11:10       Marianna_777       1078     
Донька Бреда Пітта пожартувала над батьком
9-річна Шайло вистрілила в сплячого Бреда з рогатки. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru.

Донька Бреда Пітта пожартувала над батьком

9-річна Шилох, як відомо, любить хлоп'ячі ігри та забави. І взагалі прикидається, що вона насправді хлопчик на ім'я «Джон». Так от її мама Анджеліна Джолі спритно скористалася інтересом доньки до аж ніяк не дівчачим іграшок. Під час зйомок свого фільму «Лазурний берег» (Джолі сама написала до нього сценарій, сама його знімала, а в головних ролях виступила вона разом з чоловіком Бредом Піттом) Анджеліна намовила Шилох пожартувати над сплячим батьком і пульнути в нього з рогатки. Бред жарт оцінив - він прокинувся миттєво і був дещо ошелешений.

Донька Бреда Пітта пожартувала над батьком

Втім, на думку і Пітта і його дружини ці зйомки (вони проходили на маленькому острові Козо, і все сімейство, включаючи шістьох дітей брало участь у процесі) їх «дуже розслабили». Незважаючи на те, що завдання перед молодятами Піттом і Джолі (вони поїхали на зйомки замість медового місяця) стояло непросте - зіграти чоловіка і дружину на межі розриву. І обидва визнаються в один голос, що ролі ці стали для них обох найскладнішими за всю їх акторську кар'єру.
Але Анджеліна пояснює, чому було одночасно і складно, і дуже по-сімейному «розслаблено»: «Всім відомо, що в реальному житті не може бути тільки трагедія чи тільки розвага, радість і насолода в чистому вигляді. У відносинах, безумовно, виникають такі екстремальні моменти, але довго вони не тривають. Можна любити людину, сходити по ньому з розуму і в той же час відчувати бажання його ж і вбити».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...