Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мати Віри Брежнєвої не вважає Костянтина Меладзе зятем

Мати Віри Брежнєвої не вважає Костянтина Меладзе зятем

 6-11-2015, 09:30       Marianna_777       1562     
Тамара Галушка, мама Віри Брежнєвої вперше днями прокоментувала весілля своєї дочки. Жінка, як і багато мам, вважає, що найголовніше - це щоб зі своїм обранцем було добре самій Вірі. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Мати Віри Брежнєвої не вважає Костянтина Меладзе зятем

Тамара Віталіївна виховала чотирьох дочок, і у кожної з них склалася та доля, яку їм побажала їх мати. Так, старшій дочці Тамара Галушка бажала виїхати жити за кордон. Галина вийшла заміж і живе зараз в Греції. Для Віри її мати мріяла про славу. А двом близнятам жінка напророкувала вдале заміжжя.

Після нещодавнього весілля Віри, у її мами з'явився четвертий зять, от тільки сама Тамара Віталіївна не вважає Костянтина Меладзе зятем:

«Для мене немає, такого поняття «зять». Я завжди кажу, що в мене чотири дочки, чотири сини і сім онуків. Тому що чоловіки моїх дочок - теж мої діти, я їх шалено люблю і пишаюся ними, як своїми синами».

До речі, популярний композитор заявив, що не збирається розповідати про те, що відбувається в його особистому житті. У всякому разі так він повідомив виданню ОК!
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...