Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Роузі Хантінгтон-Уайтлі розповіла про ввічливість дітей Бекхемів

Роузі Хантінгтон-Уайтлі розповіла про ввічливість дітей Бекхемів

 6-11-2015, 10:33       Marianna_777       976     
Британська модель Роузі Хантінгтон-Уайтлі поділилася враженнями від спілкування з самим вихованим і ввічливим зоряним сімейством Великобританії. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

Роузі Хантінгтон-Уайтлі розповіла про ввічливість дітей Бекхемів

Сім'я Вікторії і Девіда Бекхемів є прикладом для багатьох британців, яких захоплюють не тільки дизайнерський талант Вікторії і спортивні досягнення Девіда, але і вихованість їх чотирьох дітей. Манекенниця Роузі Хантінгтон-Уайтлі так само не змогла встояти перед чарівністю Ромео Бекхема, середнього сина Вікторії. Під час нещодавнього інтерв'ю модель зізналася, що була вражена, наскільки приємний в спілкуванні 13-річний хлопчина.

Роузі Хантінгтон-Уайтлі розповіла про ввічливість дітей Бекхемів

«Вперше я побачила дітей Бекхем на якомусь заході. Вони тоді виглядали дуже добре, всі були чемні і солодкі, - згадує модель. - Одного разу, здається, це було вже після того, як Ромео дебютував у Burberry, він підійшов до мене, обсмикнув мене за плече і запитав, чи є я моделлю Burberry. Після цього він засипав мене питаннями про модельний бізнес і просив дати пораду, як пробитися і закріпитися в цьому бізнесі і що робити, щоб бути затребуваним. Можу сказати, що діти Бекхемів дуже, дуже, дуже виховані і ввічливі діти », - повідомила модель.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...