Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джіджі Хадід розсталась зі своїм хлопцем

Джіджі Хадід розсталась зі своїм хлопцем

 7-11-2015, 10:30       Marianna_777       1050     
Модель Джіджі Хадід і музикант Джо Джонас оголосили про своє розставання. Офіційна причина - розбіжність робочих графіків і неможливість підтримувати стосунки на відстані. Проте близькі до колишньої пари джерела повідомляють, що причина могла бути й іншою. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Джіджі Хадід розсталась зі своїм хлопцем

«Вони розійшлися, бо Джіджі була закохана. Вона була дівчиною мрії Джо, і коли вони почали зустрічатися, то він почав на неї тиснути », - розповів інсайдер.

За словами джерела, Джонас, давно знайомий з Хадід, був «одержимий нею», в той час як сама Джіджі ставилася до музиканта скоріше як до хорошого друга. Коли приятельські стосунки перетворилися на повноцінний роман, Джо став проявляти зайву ініціативу: закидав її повідомленнями, наполягав, щоб Джіджі супроводжувала його в гастрольному турі.

«Її кар'єра зараз на злеті, і вона не збирається гальмувати цей процес, кидати все і їхати з ним на гастролі», - повідомив інсайдер.

Хадід і Джонас почали зустрічатися в кінці весни - саме тоді паппарацці помітили як вони цілувалися на вулицях Лос-Анджелеса. Модель перший час категорично заперечувала роман, стверджуючи, що Джонас просто її кращий друг, що вони живуть у різних містах, тому, коли він прилітає в Нью-Йорк, вони не розлучаються.

Джіджі Хадід розсталась зі своїм хлопцем
Джіджі Хадід розсталась зі своїм хлопцем

"Так смішно. Ми читаємо плітки про наш роман і веселимося », - говорила вона влітку. Проте пізніше Хадід все-таки підтвердила ці «плітки» і навіть викладала в Instagram загальні зворушливі фото.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...