Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Новий флешмоб підірвав мережу: прожекторперісхілтон повернись

Новий флешмоб підірвав мережу: прожекторперісхілтон повернись

 7-11-2015, 14:01       Marianna_777       660     
Нічого подібного Іван Ургант навіть припустити не міг, коли розмістив у себе на сторінці в Інстаграмі фотоколаж, де зображені четверо провідних учасників легендарної програми «Прожекторперісхілтон». Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Новий флешмоб підірвав мережу: прожекторперісхілтон повернись

Прекрасна четвірка ведучих - Гарік Мартиросян, Іван Ургант, Сергій Свєтлаков і Олександр Цекало протягом чотирьох років збирали біля екранів своїх відданих глядачів. Новини, подані шоуменами в гумористичному викладі, розходились на цитати. Гостями програми ставали найзнаменитіші представники вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу. На превеликий жаль шанувальників, «Прожекторперісхілтон» закрився в 2012 році, оскільки Гарік Мартиросян і Сергій Свєтлаков підписали контракти з іншим каналом.

Після того, як Іван Ургант розмістив у себе чорно-білий колаж, знімок набрав протягом декількох годин близько ста тисяч лайків. Користувачі сприйняли появу подібної фотографії як якогось знака, що програма, що так полюбилась мільйонам може незабаром повернутися на телеекрани.

Новий флешмоб підірвав мережу: прожекторперісхілтон повернись

Користувачі Інстаграма настільки єдині у своєму бажанні повернути улюблений проект, що організували новий флешмоб: необхідно перепостити до себе фотографію, і додати хеш тег «# прожекторперісхілтонповернись».

Можливо, Іван Ургант зі своїми колегами прислухаються до прохання шанувальників передачі, і зможуть відродити популярний проект.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...