Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Серена Вільямс самостійно затримала злодія

Серена Вільямс самостійно затримала злодія

 8-11-2015, 10:38       Marianna_777       626     
Американська тенісистка Серена Вільямс довела, що може постояти за себе в будь-якій ситуації. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

Серена Вільямс самостійно затримала злодія

Під час вечері зі своїм бойфрендом Алексісом Оганяном 34-річна спортсменка звернула увагу на підозрілого хлопця, який крутився біля неї. Побоювання Серени виявилися вірні - молода людина, що не підозрювала, що Вільямс за ним спостерігає, зробив спробу вкрасти її телефон і навіть встиг втекти з ним. Але не тут-то було! Серена з криком «Боже мій, він же забрав мій телефон!» Кинулася йому вслід.
«Він втік, але я була швидше (мої регулярні пробіжки не проходять даром), так що я наздогнала його в одну мить. Самим що ні на є грізним, але абсолютно спокійним голосом я запитала його, чи не забрав він «випадково» чужий телефон. Він щось бурмотів - мабуть, не очікував такого. А потім сказав: «Ой, знаєте, і правда! Там так багатолюдно, я просто помилився », - розповіла Серена.
Далі Серена забрала свою річ і повернулася до свого залицяльника, який, до речі, навіть з місця не рушив. Мабуть, він був на 100% упевнений, що його дівчина впорається самостійно.

Серена Вільямс самостійно затримала злодія

У ресторані дівчину зустрічали захоплені шанувальники.
«Коли я повернулася в ресторан, мені аплодували стоячи. Мені було приємно, я ж тільки що показала всім, що чоловікам знаходилися там, що не дам себе в образу. Це перемога дівчат! Не бійтеся заступитися за себе, навіть якщо ви дівчина, будьте героїнею, а не жертвою », - додала Вільямс.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...