Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ігорь Ніколаєв вперше показав свою маленьку дочку

Ігорь Ніколаєв вперше показав свою маленьку дочку

 8-11-2015, 13:04       Marianna_777       3115     
Сьогодні у Ігоря Ніколаєва та Юлії Проскуряково] велике сімейне свято. Рівно місяць тому у них народилася дочка Вероніка. Юлія поділилася перша знімком дівчинки і розповіла, як малятко порадувала їх з чоловіком. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Ігорь Ніколаєв вперше показав свою маленьку дочку

«Сьогодні нашої крихті-хаврошці виповнився місяць !!! І ми з татом Ігорем побачили першу усвідомлену посмішку, подаровану нам на честь 1-го місяця життя. Вітаємо тебе, доню », - написала Проскурякова.

Маля з'явилося на світ 8 жовтня в 7:00 34 хвилини ранку. Ім'я для доньки вибрав Ігор Ніколаєв. В молодості він дуже любив одну з пісень ВІА «Пісняри», головною героїнею якої була дівчина на ім'я Вероніка.

Ігорь Ніколаєв вперше показав свою маленьку дочку

Ця дитина була довгоочікуваним в сім'ї артистів. Подружжя зізналися, що поповнення в родині вони чекали довгих десять років. «Всі ці роки у мене були питання до Бога: чому Він не дає нам дітей, невже ми з Ігорем недостойні цього дива? - Розповідала Юлія. - Адже Господь бачить, що ми любимо один одного, що ми звемо малюка, хочемо його. Так у чому ж справа? .. Але я ніколи не впадала у відчай - інтуїція підказувала: всьому свій час ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...