Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Надія Грановська назвала доньку незвичайним ім`ям

Надія Грановська назвала доньку незвичайним ім`ям

 8-11-2015, 13:13       Marianna_777       3509     
Екс-солістка групи «ВІА Гра» Надія Грановська знову стала мамою 17 жовтня.. Майбутня мама не стала цікавитися під час вагітності кого саме, сина чи доньку, вона носить під серцем. Надія хотіла, щоб інтрига була збережена до самої появи її немовляти на світ. Тому й ім'я для майбутньої дитини вони з чоловіком заздалегідь не вибрали. А коли народилася дівчинка, в сім'ї почали сперечатися про те, як же її назвати. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Надія Грановська і її чоловік хотіли вибрати для свого малятка найкрасивіше і звучне ім'я і якийсь час не могли визначитися, яке ж із численних жіночих імен гідно їх чарівної дочки. Після довгих роздумів щасливі батьки дійшли консенсусу. Про те, як же вони з чоловіком назвали свою маленьку спадкоємицю, Надія Грановська розповіла в програмі «Відверто з Машею Єфросиніною», яка виходить на каналі «Україна».

Надія Грановська назвала доньку незвичайним ім`ям

«Ми з Мішею назвали доньку Марійка. Дівчинка народилася здоровою: вага - 3,700 кг, зріст - 53 см », - повідомила в першому після пологів телеінтерв'ю Надія Грановська. За словами зірки, Марійка з'явилася на світ трохи раніше, ніж планували лікарі, у яких під час вагітності спостерігалася Надія. За їхніми підрахунками, малятко повинно було народитися в самому кінці жовтня. Чоловік Грановської поїхав у відрядження, але прилетів до Києва в той же день, коли дружина повідомила йому про те, що у неї почалися пологи. Уржумцев неодмінно хотів особисто присутнім при появі дочки на світ.

Доглядати за маленькою Марійкою Грановської допомагають старші діти - нещодавно з Італії повернувся її 13-річний син від першого шлюбу. А особливо була рада появі сестрички на світ Аня, якій незабаром виповниться чотири роки. «Бути матір'ю трьох дітей - це дуже круто! - Сказала в інтерв'ю Маші Єфросиніної Надія Грановська. - І, якщо Бог нам подарує ще одного малюка, ми із задоволенням його приймемо ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...