Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Екс-соліст групи "Корті" буде вчитись разом з Шарліз Терон

Екс-соліст групи "Корті" буде вчитись разом з Шарліз Терон

 8-11-2015, 14:21       Marianna_777       703     
Близько 13 років тому Олександр Асташенок, у складі групи «Корні», переміг в одному з найбільш рейтингових шоу в історії «Першого каналу» - «Фабрика зірок». Музичний проект вмить перетворив простого хлопця з Оренбурга в зірку всеросійського масштабу. Постійні гастролі, нові міста, багатотисячна армія прихильниць супроводжували Олександра впродовж декількох років. Однак незабаром слава стихла, ім'я 33-річного музиканта, поряд з колегами по колективу, стало рідше миготіти на сторінках газет і журналів. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Екс-соліст групи "Корті" буде вчитись разом з Шарліз Терон

Зараз Олександр штурмує не тільки російські знімальні павільйони, але й Голлівудські пагорби. Як стало відомо, артист не так давно вступив в Лос-Анджелесі в студію Івани Чаббак, всесвітньо відомого педагога і автора книг з акторської майстерності, за методикою якої свого часу робили свої перші кроки в акторській кар'єрі такі «акули», як Бред Пітт, Джим Керрі та Холі Беррі.

Екс-соліст групи "Корті" буде вчитись разом з Шарліз Терон

Підкорювати Місто Ангелів російська телезірка відправиться після Нового року. Відомо, що в цей же час курси Чаббак планує відвідувати Шарліз Терон. Голлівудська актриса вже не вперше звертається за допомогою до іменитого викладача. Іванна допомагала їй в роботі над найскладнішої роллю вбивці у фільмі «Монстр».

Поки ж музикант з радістю ділиться з пыдписниками у своєму мікроблозі кольоровими фотографіями з поїздок, які допомогли втілити в життя його американську мрію.

Нагадаємо, в липні 2010 року, через вісім років безперервної роботи з групою«Корні», Асташенок покинув колектив. Як і багато артистів, які мріють про визнання, співак вирушив у сольне плавання. Але з піснями, на жаль, не склалося. У тому ж році Олександр закінчив акторський факультет в ГІТІСі, а вже через рік вперше вийшов на театральні підмостки в якості актора. Разом з колегою по групі Павлом Артем'євим, Асташенок зіграв у виставі «Доки смерть не розлучить нас». З тих пір колись знаменитого співака, чиї пісні колись звучали практично з кожного дома, частіше стали показувати не на килимових доріжках, а на екранах телевізорів.

Кілька серіальних ролей дозволили режисерам розгледіти в оренбурзькому співаку талановитого актора, після чого багато з них стали запрошувати Асташенкова у свої проекти навіть без попередніх кінопроб.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...