Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фронтмен гурту Coldplay Кріс Мартін розповів про життя після розлучення

Фронтмен гурту Coldplay Кріс Мартін розповів про життя після розлучення

 9-11-2015, 14:38       Marianna_777       656     
Днями фронтмен гурту Coldplay Кріс Мартін став головним героєм програми на радіо 2DayFM, в якій відверто розповів ведучим і телеглядачам про своє життя після розлучення з Гвінет Пелтроу. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru


Фронтмен гурту Coldplay Кріс Мартін розповів про життя після розлучення

Кріс Мартін розповів, як змінилося його життя після розлучення з Гвінет Пелтроу.
«У моєму житті відбулися серйозні зміни, і, здається, абсолютно всі вже знають про це», - пожартував Мартін і зізнався, що розлучення допомогло йому переосмислити своє ставлення до багатьох речей в цьому світі.
Екс-чоловік Пелтроу розповідає, що ще кілька років тому йому не давало спокою відчуття безглуздості свого існування, він був втрачений і розбитий. Однак друзі дали йому кілька збірок оповідань і віршів, і тоді у нього з'явився стимул рухатися далі. «Можливо, це прозвучить банально, але я нарешті почав цінувати своє життя - я вдячний долі за те, що я живий, і, мені здається, все, що не відбувається з нами, - на краще», - міркує Мартін.


Нагадаємо, що Кріс Мартін і Гвінет Пелтроу розлучилися в 2014 році після 12 років спільного життя, проте зберегли дружні стосунки заради своїх дітей - 11-річної дочки Еппл та 9-річного сина Мозеса. Тому в пресі раз у раз з'являються чутки про возз'єднання зоряної пари. Однак це залишається лише домислами. «Кріс і Гвінет просто хороші друзі, які всіма силами намагаються зберегти ілюзію щасливої родини заради щасливого майбутнього своїх дітей», - розповідають близькі до пари джерела.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...