Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Камерон Діас написала книгу про старіння

Камерон Діас написала книгу про старіння

 10-11-2015, 09:30       Marianna_777       771     
Два роки тому актриса вперше взялася за перо і випустила книгу про тіло «The Body Book». У ній актриса детально розповіла про те, як важливо любити і пестити себе. Ви зайнята бізнес-леді? Це не привід відмовлятися від фізичний навантажень і хапатися за фастфуд, в будь-якій ситуації думайте про правильне харчування, вважає Діас. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Шанувальниці зустріли перша праця зірки на ура. Ще б! Камерон не раз очолювала списки найкрасивіших жінок світу. Як тут не повірити і не слухати її рекомендаціям? Ось актриса і вирішила на досягнутому не зупинятися і взялася за другу книгу про тіло!

Камерон Діас написала книгу про старіння

На цей раз зірка «Ангелів Чарлі» дасть пораду жінкам у такому непростому питанні, як старіння.

«Нова The Body Book буде зосереджена навколо психічного, фізичного та емоційного аспектів старіння. Ця книга для вас і про вас. Саме тому ми хотіли б бачити саме вас на обкладинці. На ній ми опублікуємо 50 ваших фотографій і надішлемо вам екземпляр підписаної книги, коли вона з'явиться на прилавках в квітні », - повідомляє автор рукопису.

Варто відзначити, що прикрашати обкладинку книгу будуть фотографії читачок популярної актриси. А щоб розбуркати прихильниць і надихнути їх на антигламурні Селфі, актриса навіть виклала в своєму мікроблозі в Instagram власний знімок без макіяжу і фотошопу.

На фото видно зморшки і вікові вади. Правда, ні голлівудську зірку, ні її численних фанатів такі недосконалості аніскільки не бентежать. Не дарма всього за пару днів знімок зібрав понад 60 000 лайків.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...