Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Книга портфоліо Жизель Бюндхен за 700 $ розійшлась за годину

Книга портфоліо Жизель Бюндхен за 700 $ розійшлась за годину

 10-11-2015, 10:58       Marianna_777       665     
Про те, що видавництво Taschen готує до випуску книгу, присвячену 20-річній кар'єрі найбільш високооплачуваною і титулованої моделі світу, стало відомо у вересні. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Книга портфоліо Жизель Бюндхен за 700 $ розійшлась за годину

В альбомі представлено близько трьох сотень фотографій: знімки з подіумів, обкладинки журналів, найвідоміші рекламні кампанії і кращі фотосесії. Обкладинку збірника прикрасив знімок оголеної Жизель, зроблений Ірвіном Пенном.
Заявлена ціна $ 700 за екземпляр викликала глузування скептиків, а в блогах раз у раз траплялись уїдливі коментарі, про те, що все, чого гідна книга за такі гроші - порошитися багато років на полицях книгарень. Адже це навіть дорожче, ніж новий iPhone (в США ціни на нього починаються від $ 649)! Тим не менш, обмежений тираж у тисячу примірників (плюс 100 ексклюзивних екземплярів за $ 2000, до яких увійшли рідкісні знімки з портфоліо моделі) і колекційний статус видання (кожен том пронумерований і особисто підписаний Бюндхен) зробили свою справу: книга розійшлася за один день, про це мати двох дітей і дружина знаменитого футболіста Тома Бреді повідомила у своєму Інстаграмы. Жизель подякувала також всім своїм шанувальникам і пообіцяла витратити весь прибуток на благодійність.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...