Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Башаров в шоці від діагнозу екс-дружини

Башаров в шоці від діагнозу екс-дружини

 12-11-2015, 09:30       Marianna_777       1553     
Російський актор Марат Башаров прокоментував новину про те, що у його колишньої дружини Катерини Архарова виявлена пухлина, яка є наслідком травми. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Башаров в шоці від діагнозу екс-дружини

Катерина Архарова звернулася в лікарню зі скаргами на погане самопочуття і часті головні болі. Фахівці діагностували посттравматичну менінгіому головного мозку, пухлину розміром 1,5 сантиметра. Сама Архарова коментувати звістуа не стала. Дізнатися, як почуває себе актриса, журналісти вирішили у Башарова.
«Так? Я не чув про це. Я щойно прилетів з Ізраїлю, де відзначав день народження своєї дівчини Лізи. І зараз на зйомках »,
- заявив Башаров.
Вдалося журналістам отримати і коментарі медиків.
[center]«Діагноз звучить дивно. Менінгіома - це пухлина, утворення в мозку. Вона не може бути посттравматичної, вона виникає з інших причин, але сильний удар може спровокувати її зростання. Тоді й з'являються симптоми - запаморочення, головний біль, нудота, блювота. Думаю, тут мова все-таки про пост травматичну гематому: згусток крововиливу в тканину мозку. З часом через гематому наростає внутрішньочерепний тиск, порушуються кровообіг і дихання. Якщо стан пацієнта погіршується - без операції не обійтися. Але якщо гематома не збільшується, лікар може прийняти рішення обмежитися консервативним лікуванням - через крапельниці »,- розповів нейрохірург Борис Платонов.
Нагадаємо, Марат Башаров та Катерина Архарова розлучилися навесні цього року, проживши у шлюбі десять місяців. Причиною розлучення стало рукоприкладство Башарова - чоловік жорстоко побив Архарова, скандал отримав великий розголос. Новина про те, що побої не пройшли безслідно для Архарова і можуть бути причиною пухлини, шокувала актора.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...