Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженніфер Лоуренс не планує виходити заміж

Дженніфер Лоуренс не планує виходити заміж

 14-11-2015, 14:00       Marianna_777       785     
Розповісти про свої переживання актриса зважилася в ефірі одного з американських телеканалів. Вона зізналася, що дуже болісно перенесла розрив з колегою по знімальному майданчику стрічки «Люди Ікс», актором Ніколасом Холтом. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Дженніфер Лоуренс не планує виходити заміж

Сталося це в серпні минулого року. «Наше розставання збіглося із закінченням зйомок в« Людях Ікс ». І Ніколас, і цей проект дуже багато значить для мене, тому я відчувала себе неймовірно спустошеною », - говорить Лоуренс. Дана заява стала справжнім одкровенням для шанувальників актриси, так як усім відомо, що відразу після розриву з актором Лоуренс закрутила роман з солістом групи Coldplay Крісом Мартіном, який, щоправда, довго не протривав.

Причиною розлучення в обох випадках послужив надмірно завантажений графік актриси. Треба відзначити, що робота завжди була пріоритетом у житті Дженніфер. Нагадаємо, що і з Ніколасом вона познайомилася на зйомках картини «Люди Ікс: Перший клас» у 2011 році. Через два роки актори розлучилися і знову зійшлися під час роботи над наступною частиною сиквела про людей з надздібностями.

Дженніфер Лоуренс не планує виходити заміж

Лоуренс стверджує: «Ми ніколи не тиснули один на одного. Ніхто не ображався, якщо один з нас забував відповісти на повідомлення або НЕ передзвонював. Ми дорослі люди і розуміємо, що означає бути повністю зануреним у професію ».

Хоча актриса все ж намагалася зберегти ці відносини і навіть перетинала Атлантику, щоб побачитися з коханим, коли він знімався в Німеччині.

Зараз, судячи зі слів актриси, вона вже не готова йти на такі жертви заради любові і не шукає собі постійного супутника життя: «Якщо я не вийду заміж, це не стане для мене трагедією. Я не хочу шукати свою другу половину, яка буде доповнювати мене, так як не відчуваю в ній необхідності. Мені подобається проводити час з людьми, подобається заряджатися від них енергією, дізнаватися щось нове, але шлюб - це не найголовніше ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...