Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хлое Кардашьян розповіла про самопочуття Ламара Одома

Хлое Кардашьян розповіла про самопочуття Ламара Одома

 15-11-2015, 11:30       Marianna_777       1146     
Зірка реаліті-шоу "Сімейство Кардашьян" Хлое Кардашьян розповіла, як зараз себе почуває її чоловік Ламар Одом, який пролежав у комі кілька днів і переніс 12 інсультів. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Хлое Кардашьян розповіла про самопочуття Ламара Одома

За словами Хлое, Ламара чекає тривале відновлення, але результати вже помітні: "Він від'єднаний від усіх машин, які допомагали його органам, але йому ще потрібно пройти довгий шлях, щоб відновитися. Він вчиться ходити і самостійно їсти, розвиває мислення. У нього попереду довгий шлях. Поки він не може говорити, але він все розуміє."

Хлое також говорить, що Ламар не пам'ятає, через що впав у кому, а вона не наважується сказати йому, що він провів кілька днів у борделі і вживав наркотики:"Я не можу сказати йому. Ми говоримо, що він отримав травму головного мозку, але не говоримо, чим це було викликано. Коли я скажу йому, це його зламає".

У Ламара спостерігаються проблеми з пам'яттю, він часто забуває, що перебуває в лікарні, але приймає це.

"Він багато чого плутає, ми повинні нагадувати йому все. Кожен день проходить по-різному,"- говорить Кардашьян і продовжує:
"Іноді він пам'ятає, хто зараз президент і скільки йому самому років. А іноді забуває і каже, що йому 26 років".

Незважаючи на те, що між Ламаром і Хлоей були розбіжності, зараз Хлое про це не думає і просто допомагає своєму чоловікові:
"Я люблю його і буду з ним. Він фантастична людина, яка заслуговує підтримки, любові і того, щоб хтось був з ним. І я з ним".

Хлое Кардашьян розповіла про самопочуття Ламара Одома

Зірка реаліті-шоу зізналася, що вся її родина підтримує її і Ламара у цей непростий час.

"Слава богу, у мене є фантастична сім'я, яка любить мене і любить його. Вони нас підтримують",- говорить Хлое.

Хлое Кардашьян розповіла про самопочуття Ламара Одома

До речі, за словами зірки, її колишній бойфренд Джеймс Харден, якого Хлое залишила, дізнавшись про біду, що сталася з Ламаром, все розуміє і допомагає їй: "Звичайно, це унікальна ситуація. Ми спілкуємося, і він підтримує мене. Преса робить все більш складним, ніж є насправді. Але всередині нашого кола ми точно розуміємо, що відбувається. Іноді я відчуваю, що це божевілля, що все наше життя виставлене на публіку, я повинна пояснювати кожен свій крок".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...