Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Євгній Плющенко пожалівся на дружину

Євгній Плющенко пожалівся на дружину

 16-11-2015, 09:30       Marianna_777       857     
Продюсер Діми Білана є активним блогером. На сторінці Яни Рудковської в Інстаграме щодня з'являються пости, що дозволяють її шанувальникам залишатися в курсі всіх останніх новин в її житті. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Євгній Плющенко пожалівся на дружину

Нерідко бізнес-вумен розміщує у себе фотографії своїх сніданків. Так, якийсь час назад справжній інтернет-скандал викликали бутерброди з чорною ікрою, за які Рудковської довелося згодом виправдовуватися.

Тепер сніданки стрункої білявки виглядають скромнішими, проте і з самими звичайними сирниками Яна знову «схибила».

Днями Рудковська рано вранці опублікувала у себе в Інстаграмі фотографію сніданку: троє сирника, варення, сметана, чай, підписавши пост: "Мій прекрасний сніданок сьогодні".

Євгній Плющенко пожалівся на дружину

Судячи з подальших подій, снідала Яна на самоті: її знаменитий чоловік в цей час ще спав. Коли ж Євген Плющенко прокинувся і відправився в їдальню - ні дружини, ні сирників там вже не було. З Інстаграма подружжя олімпійський чемпіон з'ясував, що вона непогано поснідала.
Плющенко теж вирішив сфотографувати свій сніданок. На сторінці спортсмена незабаром з'явився його скромний сніданок: бутерброд з ковбасою і сиром, три оливки і півсклянки кефіру. Ображений фігурист встиг «кинути камінь» у город своєї дружини, що не подбала про те, що буде їсти на сніданок її коханий чоловік:

А це ось мій був такий гарний сніданок сьогодні. Яна як завжди все з'їла і побігла на роботу, і дістався чоловікові один бутерброд, та 3 маленькі оливки з кефіром

Євгній Плющенко пожалівся на дружину

Пост Плющенко супроводив відповідними хештегом: #осьтакматижінкубізнесвумен
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...