Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Французький актор П'єр Рішар зібрався відвідати окупований Крим

Французький актор П'єр Рішар зібрався відвідати окупований Крим

 17-11-2015, 09:00       Marianna_777       588     
Французький актор П'єр Рішар збирається відвідати Крим. Там він покаже свій автобіографічний моноспектакль «П'єр Річард III» у лютому 2016 року. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru.

Французький актор П'єр Рішар зібрався відвідати окупований Крим

Як повідомила міністр культури республіки Крима Аріна Новосельська, П'єр Рішар приїде до Криму і представить своїм шанувальникам спектакль, героєм якого є він сам.

«Я вела переговори з нашими промоутерами, які його хочуть привезти. Він дійсно збирається. Дай Бог, щоб йому дозволило здоров'я, він вже чоловік немолодий »,- розповіла Новосельська.

Французький актор П'єр Рішар зібрався відвідати окупований Крим

П'єр Рішар вже гастролював в Росії в 2013 році з постановкою «П'єр Річард III». Спектакль являє собою інтерактивну дію, учасником якого може стати кожен з глядачів, що прийшов в театр в одязі 1970-1980-х років.
П'єр Рішар знімається в кіно з 1958 року і глядачі знають його по таким кінокартинам як «Розсіяний» (1970), «Високий блондин у чорному черевику» (1972), «Іграшка» (1976), «Укол парасолькою» (1980). У 2015 році Рішар разом з Депардьє знявся у французькому фільмі «Агафія», в основу кінострічки покладено однойменний розповідь Антона Чехова.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...