Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Пол Уокер з'явиться в Форсаж 8

Пол Уокер з'явиться в Форсаж 8

 18-11-2015, 16:00       Marianna_777       798     
Здається, творці популярної франшизи «Форсаж» вирішили черговий раз повернути на екрани Пола Уокера, воскресивши його з мертвих. Оволодівши досконало новими технологіями, кінематографісти планують зняти «Форсаж 8» за участю загиблого два роки тому актора. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Пол Уокер з'явиться в Форсаж 8

Наскільки ця інформація відповідає дійсності, поки невідомо, але в Голлівуді говорять, що глядачі знову побачать Уокера в черговому гоночному фільмі.

Пол Уокер з'явиться в Форсаж 8

Актор загинув в кінці 2013 року в аварії в той момент, коли тільки починалися зйомки сьомого фільму. Щоб фільм вийшов зі звичними головними героями, до зйомок залучили брата загиблого актора, Коді. Молодий чоловік замінив Пола, а сучасні комп'ютерні технології дозволили при монтажі відтворити обличчя загиблого артиста. Швидше за все, в наступному «Форсажі» творці картини скористаються тим же методом.

Пол Уокер з'явиться в Форсаж 8

Варто відзначити, що шанувальники Пола Уокера негативно ставляться до «оживлення» їх кумира. Фанати франшизи відправляють на кіностудію листи, вимагаючи залишити в спокої мертвого актора.

Підтвердження чуток, що з'явилися, або їх спростування відбудеться в квітні 2017 року. Саме тоді відбудеться прем'єра «Форсажу-8».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...