Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Віра Брежнева захистила чоловіка від нападок

Віра Брежнева захистила чоловіка від нападок

 18-11-2015, 15:00       Marianna_777       548     
Два дні тому шанувальники групи MBAND були шоковані останніми новинами про зміни у складі колективу. Групу, створену рік тому Костянтином Меладзе, покинув один з її солістів - Владислав Рамм. Молодий чоловік заявив про те, що прийняв рішення зайнятися сольною кар'єрою, проте трохи пізніше стало відомо, що Влада усунули від участі в групі у зв'язку з профнепридатністю. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Віра Брежнева захистила чоловіка від нападок

Костянтин Меладзе, коментуючи таке рішення, зазначив, що за умовами контракту Рамм не може займатися сольною кар'єрою без дозволу продюсера до 2021 року, тому екс-соліст MBAND відпрацьовуватиме контракт в продюсерському центрі Меладзе.

Крім того, композитор зазначив, що не побачив у Владові ні ентузіазму, ні здібностей до роботи в популярному колективі.

Дружина продюсера, співачка Віра Брежнєва повністю підтримала рішення чоловіка, зазначивши, що не бачила з боку амбітного виконавця ніяких зусиль для того, щоб домогтися успіху:

"Для мене, виходячи з його поведінки, це було очікувано. Люди, які хочуть бути на сцені і працювати з Костянтином Меладзе, вони все роблять для того, щоб це відбувалося. На жаль, він не цінує того, що працював в такими людьми".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...