Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Володимир Фріске готов віддячити тим хто вб'є його зятя

Володимир Фріске готов віддячити тим хто вб'є його зятя

 19-11-2015, 19:30       Marianna_777       630     
Після нетривалої перепочинку знову триває війна Володимира Фріске проти цивільного чоловіка його дочки. З батьком померлої п'ять місяців тому співачки зв'язалися журналісти, і в телефонній розмові чоловік повідомив, що є люди, які готові усунути Дмитра Шепелєва. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Володимир Фріске готов віддячити тим хто вб'є його зятя

При цьому Володимир Борисович настільки ненавидить батька свого онука, що і сам готовий розправитися з Шепелєвим, або ж віддячити тому, хто зробить це:

 "Я його сам або вб'ю, або приріжу! Або це може бути, хто-небудь за мене! Дай бог, щоб найшовся такий чоловік! Я б його віддячив!".

Під час розмови з кореспондентом LifeNews Володимир Фріске повідомив, що до нього вже зверталися з пропозицією заступитися. Єдине, за що переживає чоловік, це щоб з Шепелєвим нічого не сталося до суду, куди звернулася родина Жанни з метою вирішити питання з приводу маленького Платона:

"Є люди, які хочуть за мене заступитися. Вони мені сказали: «Можна?» Я сказав: «Робіть, що хочете». Якщо раніше я говорив: «Не треба», - то тепер я його бачити не хочу! Я боюся, щоб до суду нічого у нього не сталося, щоб голову йому хто-небудь не відрізав або ребра НЕ переламав. Я цього боюся. Дуже багато фанатів на кладовищі підходять і пропонують, що все влаштуємо і усунемо. Я їм сказав, що ваша справа, тільки нехай мене не вплутують".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...