Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Деніел Редкліфф розповів як подолав алкогольну залежність

Деніел Редкліфф розповів як подолав алкогольну залежність

 21-11-2015, 09:30       Marianna_777       688     
Британський актор Деніел Редкліфф пристрастився до випивки по закінченні зйомок у франшизі про Гаррі Поттера.
Деніел Редкліфф знайомий глядачам як виконавець головної ролі у фільмі про Гаррі Поттера. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

Деніел Редкліфф розповів як подолав алкогольну залежність

На початок зйомок у знаменитій франшизі акторові ледь виповнилося десять років. У 2010 році, коли був знятий останній фільм про Гаррі Поттера, життя Деніела різко змінилася.

«Я полюбив ходити в бари, де міг досить багато випити зі своїми шанувальниками, щоб скрасити свою щоденну рутину. Я відчував себе абсолютно невтішним », - розповів днями в інтерв'ю Деніел.

Деніел Редкліфф розповів як подолав алкогольну залежність

Згубна звичка ледь не коштувала йому кар'єри, однак він зумів впоратися. Правда, через кілька років Редкліфф знову пустився у всі тяжкі.
«Я тоді немов прокинувся від кіно і потрапив в реальне життя. Я жив один, багато випивав, але в той же час говорив сам собі: «Я зможу повернутися в нормальне життя». Зрештою я втомився прокидатися з думкою про те, що мені потрібно похмелитися », - згадує актор.

Деніел Редкліфф розповів як подолав алкогольну залежність

До нормального життя йому допомогли повернутися зйомки в кіно, однак, як він висловлюється, тепер уже в «дорослих фільмах». Як зізнається сам 26-річний Деніел, йому вдалося вже протриматися цілих два роки без випивки.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...