Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шокуючі зізнання Анастасії Волочкової в ефірі програми НТВ

Шокуючі зізнання Анастасії Волочкової в ефірі програми НТВ

 23-11-2015, 09:14       Marianna_777       1435     
[center]Вчора в ефірі програми НТВ «50 відтінків. Бєлова »глядачі змогли стати свідками відразу декількох скандальних ситуацій. Справа в тому, що темою ток-шоу стали одкровення зірок. Ведуча Ольга Бєлова спробувала з'ясувати у вітчизняних знаменитостей, на які визнання вони готові. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Шокуючі зізнання Анастасії Волочкової в ефірі програми НТВ

Однією з гостей програми стала відома балерина Анастасія Волочкова. Зірці запропонували прокоментувати власні відверті фотографії, які вона регулярно розміщує в інтернеті.

Вже після того, як Волочкова почала обговорювати пікантну тему, глядачі звернули увагу на не зовсім адекватну поведінку танцівниці. Анастасія дивно сміялася, кривлялася, мова її була уривчастою і невиразною. Склалося враження, що знаменита балерина перебувала в стані алкогольного сп'яніння.

У запалі відвертих зізнань Анастасія Волочкова, нарешті, розкрила справжню причину, по якій вона не перестає викладати на свою сторінку в Instagram відверті фотографії. Виявляється, вся справа в Ксенії Собчак. Балерина сподівається, що популярна ведуча, побачивши подібні знімки, дізнається, що у Волочкової все натуральне:

"А Ксенія Собчак нехай подивиться і побачить, що у мене справжні груди! І губи, і сіськи! Все своє! А можна я встану? У порівнянні з тим, що зараз діється у світі, з беззаконням, з цієї всієї корупцією, криміналом і жахом, мої фотографії - це шедеври античного мистецтва! Повірте!"

Але, звичайно, передати всі емоції балерини у звичайній статті не вдасться. Пропонуємо Вам особисто подивитися скандальну появу Анастасії Волочкової в студії НТВ. Сюжет з балериною йде з 5 хвилини програми:

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...