Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ігорь Петренко вперше показав свою дочку

Ігорь Петренко вперше показав свою дочку

 24-11-2015, 09:00       Marianna_777       1950     
Останні два роки були для актора Ігоря Петренка дуже непростими. У березні 2013 року за нез'ясованих обставин помер партнер Ігоря по зйомках у новому фільмі про Шерлока Холмса Андрій Панін. За час роботи артисти встигли здружитися, і смерть Паніна стала для Петренко справжнім шоком. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Ігорь Петренко вперше показав свою дочку

На тлі трагедії, що сталася з колегою по серіалу, в особистому житті Петренко почалася криза, яка, врешті-решт, закінчилась розлученням з Катериною Климової. Двоє спільних синів після розставання залишлись з матір'ю.

Особисте життя обох з подружжя дуже швидко склалася. Катерина вийшла заміж за Гелу Месхі, від якого недавно народила дочку. У травні цього року стали відомі останні новини про особисте життя актора: у Ігоря Петренко також є ще одна дитина. Доньку Софію-Кароліну акторові народила в кінці грудня 2014 актриса із Санкт-Петербурга Христина Бродська. Актор вважав за краще не коментувати свої нові відносини.

Днями Ігор Петренко вперше в супроводі Христини Бродської і маленькою Софії-Кароліни вийшов у світ. Захід, де актор був у центрі уваги, був присвячений виходу серіалу «Непідсудні», де Петренко знявся в одній з головних ролей.

Протягом усього вечора Ігор Петренко практично не відходив від свого сімейства. Варто сказати, що донька поводилася просто чудово. Дівчинка не вередувала, і навіть із задоволенням поспілкувалася з друзями батьків, коли ті пішли танцювати повільний танець.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...