Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стало відоме ім`я нового героя шоу «Холостяк»

Стало відоме ім`я нового героя шоу «Холостяк»

 24-11-2015, 13:00       Marianna_777       1242     
У 2016 році за красеня Олексія Воробйова боротимуться учасниці нового сезону шоу «Холостяк» на ТНТ. Так, ви все правильно зрозуміли. Улюбленець всіх дівчат стане новим героєм популярного проекту.Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Стало відоме ім`я нового героя шоу «Холостяк»

Продюсери шоу довго не могли визначитися, хто ж має стати наступним холостяком. Нещодавно ходили чутки, що канал всерйоз розглядає кандидатуру співака Єгора Крида. Однак у підсумку, мабуть, вирішили, що зірка серіалу «Деффчонкі» 27-річний Олексій Воробйов більше підходить на цю роль.

Стало відоме ім`я нового героя шоу «Холостяк»

Нагадаємо, що Олексій був кандидатом на роль завидного нареченого ще в першому сезоні шоу, однак через його тоді юний вік продюсери зробили вибір на користь футболіста Євгена Левченка.

Треба сказати, що зараз Воробйов і правда більш завидний наречений, ніж кілька років тому. У артиста за плечима багато досягнень.

«У мене немає і ніколи не було певного образу ідеальної дівчини. Але вона повинна володіти певним почуттям гумору, тому що я дуже люблю пожартувати. І люблю, коли людина вміє це прийняти, зрозуміти, відповісти. Якщо мені доводиться щоразу пояснювати жарти, я розумію, що ми з чоловіком просто не можемо спілкуватися ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...