Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян планує зробити ліпосакцію

Кім Кардашьян планує зробити ліпосакцію

 27-11-2015, 09:00       Marianna_777       1445     
Згідно з джерелами видання, в планах 35-річної Кім, яка наприкінці грудня збирається народити другу дитину, кілька пластичних операцій. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Кім Кардашьян планує зробити ліпосакцію

«Кім зараз обговорює операції, які вона хоче зробити, і вибирає лікарів, - говорить джерело. - Поки що йдеться про корекцію грудей, живота і ліпосакцію. Але, звичайно, не на наступний день після пологів, оскільки її вагітність проходить не найкращим чином ».

Кім Кардашьян планує зробити ліпосакцію

«Не кращим чином» означає, що відчуває себе Кім зараз не ахти - бути вагітною їй не подобається.

«Кім збирається зробити пластичні операції, оскільки вона просто одержима своїм тілом, - говорить джерело Radar Online. - І вона хоче повернутися в форму так швидко, наскільки це можливо. Адже її тіло - це її бізнес, саме завдяки своїй красі і формам вона і стала відомою ».

Кім Кардашьян планує зробити ліпосакцію

До того ж ліпосакція може допомогти швидко скинути вагу, адже після першої вагітності донькою Норт Кім так і не вдалося повернутися в форму, яка у неї була до пологів. А під час другої вагітності Кім вже перевершила набір ваги, який був під час першої - і це за цілий місяць до кінця терміну.

Кім Кардашьян планує зробити ліпосакцію

Однак у Кім можуть виникнути труднощі у здійсненні її планів - чоловік Каньє Уест, швидше за все, буде проти таких операцій. Справа в тому, що його мати Донда Уест померла в 2007 році якраз в результаті ускладнень, викликаних операціями по ліпосакції і корекції грудей. Так що ця тема для нього вкрай чутлива.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...