Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Двейн Скеля Джонсон врятував цуценя

Двейн Скеля Джонсон врятував цуценя

 27-11-2015, 09:30       Marianna_777       627     
4-місячне цуценя був знайдений на вулиці каліфорнійського міста Калвер і поміщений до притулку: судячи з усього, над собакою знущалися - її мордочка була обмотана шматком металевого дроту. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Двейн Скеля Джонсон врятував цуценя

У притулку дріт зняли, але після обстеження з'ясувалося, що у собаки шуми в серці і їй необхідна операція. Службовці притулку назвали його Двейном Скелею Джонсоном («Щоб пройти через всі ці труднощі, він повинен бути справжнім бійцем», - написано на сторінці фонду в інтернеті) і організували збір коштів на операцію - необхідно було 5000 доларів. Про цю історію актриса Мішель Трахтенберг і написала Дуейну в Twitter. І актор, незважаючи на своє «кам'янисте» прізвисько, проявив чуйність.

Двейн Скеля Джонсон врятував цуценя

«Важко про таке читати, - написав Дуейн в Twitter. - Бідний маленьке цуценя, кинутий, та ще й з дротом навколо мордочки. Я допоможу. Тримайся, приятель ».

Двейн Скеля Джонсон врятував цуценя

І допоміг - пожертвував півтори тисячі доларів, саме стільки на той момент не вистачало до суми в $5000.

Всього ж пожертв було більше 100. «Багато хороших людей допомогли маленькому цуценяті, - написав пізніше у Twitter Дуейн. - Плюс до всього у нього найкрутіша кличка на світі ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...