Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Трагедія в сім`ї Меладзе: розповідь колишньої дружини

Трагедія в сім`ї Меладзе: розповідь колишньої дружини

 28-11-2015, 15:11       Marianna_777       1507     
Відомо, що брати Меладзе мріяли про те, що у них народяться сини, яких вони назвуть на честь один одного. Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина народила артистові трьох прекрасних дочок - Інгу, Соню і Аріну. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

Трагедія в сім`ї Меладзе: розповідь колишньої дружини

У житті Ірини та Валерія Меладзе було чимало випробувань, велика частина яких лягла на плечі дружини співака.

Нещодавно екс-дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про страшну трагедію у своєму житті. Виявляється, жінка подарувала чоловікові спадкоємця, однак хлопчик помер через 10 днів після народження:

Трагедія в сім`ї Меладзе: розповідь колишньої дружини

"Рівно за рік до появи Інгул я народила сина. Але малюк помер в пологовому будинку, проживши всього 10 днів. Це сталося настільки раптово і майже містично, що ці 10 днів я досі не можу згадувати спокійно. Всі ці дні я перебувала в агонії разом з малюком. Лікарі боролися за його життя в реанімації, а я молила Бога про допомогу. З пологового будинку я вийшла іншою людиною".

Горе Ірині довелося переживати поодинці: Валерій в той момент знаходився в іншому місті, але зв'язатися з ним по залишеному номеру телефону не вдавалося. Співак несподівано повернувся в день, коли хлопчик помер і допоміг з похоронами. Після цього чоловік знову поїхав у справах.

Розлучення, який стався два роки тому, виявився важким для Ірини. Жінка намагалася зберегти сім'ю, однак артист вирішив остаточно піти. Тепер Ірина переоцінила своє життя зі знаменитим співаком:

"Мені здається, що я прожила сімейне життя на собачих консервах, хоча думала, що їм чорну ікру".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...