Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вікторія Боня пояснила, чому в 36 років не поспішає заміж

Вікторія Боня пояснила, чому в 36 років не поспішає заміж

 28-11-2015, 17:32       Marianna_777       1257     
Красивий, знаменитий, багатий, та ще й син мільйонера. Здавалося, за такого будь-хто б вискочила заміж не роздумуючи. Ось і Вікторія Боня шостий рік говорить про весілля з Алексом Смерфіта, але торжества все немає. Заздрісники посміюються: не кличуть! Боня відмахується: мовляв, не в штампі щастя. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Вікторія Боня пояснила, чому в 36 років не поспішає заміж

«Слова мами" заміж не напасть, як би зможемо не пропасти ", сказані нею одного разу, запам'ятала на все життя і всіляко відтягувала цей момент. Злі язики, правда, не вірять і намагаються вколоти, мовляв, так не беруть тебе просто, що ще можеш сказати ... А я думаю, що просто справа тут більше в психологічному бар'єрі ... Мої мама і сестра двічі були жонаті, деякі подруги вже по три рази встигли в загс сходити, робили пишні весілля, а ось щастя їм це не принесло, - поділилася Вікторія. - Взагалі не розумію, чому, особливо в Росії, штамп у паспорті вважається великим досягненням, ніж любов і гармонійні багаторічні відносини. Наше головне рішення ми з Алексом прийняли давно: хочемо разом постаріти ».

Вікторія Боня пояснила, чому в 36 років не поспішає заміж

Гостя на власному весіллі
Коли ж торжество все ж таки відбудеться, Боня мріє стати гостею на власному весіллі ...

«Одного разу почула історію, як наречений організував торжество від і до - наречена фактично була гостем. З тих пір мрію, щоб і в мене вийшло так само (сміється). Адже стільки нервів залучено в процес підготовки », - продовжила Боня.

Вікторія Боня пояснила, чому в 36 років не поспішає заміж

У планах і друга дитина. Батьки хочуть подарувати Анджеліні маленького братика або сестричку.

«Зараз у нас стабільний період у фінансовому плані - інвестиції, зроблені Алексом кілька років тому, нарешті стали приносити гідний прибуток. Він відчуває себе впевненіше, розширив бізнес, з'явилася можливість будувати довгострокові плани. Адже і весілля, і діти вимагають серйозних вкладень. Подобається, що ми робимо все саме так, як хочеться нам, а не одружуємося, щоб когось втішити або тому що від нас чогось чекають », - каже Вікторія.

Друга дитина, як і Анжеліна, зростатиме у Франції.
«Чи хочу я, щоб моя дитина жила у Москві? Відповідь була негативною. Все-таки, як будь-який батько, намагаєшся вибрати для дитини найкраще. У Монако більше плюсів. Відмінна екологія, клімат, краса пейзажів, блакитна синява моря ... Важливим є також політична та економічна стабільність князівства », - впевнено каже Боня.
При цьому теледіва вже зараз намагається прищепити дочці якомога більше російської культури, бо більш багатою немає ні в однієї країни.

Вікторія Боня пояснила, чому в 36 років не поспішає заміж

«Часом включаю їй наші дитячі пісні, а в самої на очах сльози. Днями переглядали з нею «Пригоди Буратіно», і згадалося моє дитинство. З Анджеліною розмовляю російською, вона прекрасно все розуміє. Більше скажу, коли переходжу на англійську, просить: «По-російськи, мам!» Їй дуже подобається. Що дивно, зазвичай з двох мов діти вибирають найбільш легку. Нещодавно вона у Алекса запитала: «Тату, чому ти не говориш російською?»

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...