Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Олена Подкамінська розповіла про життя після розлучення

Олена Подкамінська розповіла про життя після розлучення

 28-11-2015, 19:00       Marianna_777       1566     
Олена Подкаминская і Олександр Пляцевой трохи не дотягли до 10-річної річниці. Відносини в родині стали натягнутими: Олена багато працювала, а Олександр хотів, щоб дружина була частіше вдома. До того ж Олександр сильно ревнував дружину. Адже після зйомок у «Кухні» кар'єра Олени швидко пішла в гору, з'явилося багато нових знайомств. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Олена Подкамінська розповіла про життя після розлучення

У підсумку з кризою у відносинах вони так і не впоралися і 16 листопада розлучилися. Подруга актриси Гульнара Ніжинська розповідала, що Олена, повертаючись додому, хотіла бути просто дружиною і мамою, а чоловік реагував на неї так само, як і тисячі шанувальників.

Олена Подкамінська розповіла про життя після розлучення

«Я ревную Лену до чоловіків, які її оточують, - шанувальникам, колегам, - зізнався бізнесмен. - Шкода, що це сталося. Але, напевно, так буде краще для неї. Ми вирішили, що в будь-якому випадку залишимося в теплих, дружніх відносинах ».

На щастя, обійшлося без скандалів і публічного розгляду. Всі питання Олена та Олександр обговорили до суду.

Зі слів близьких, актриса перенесла розставання досить легко. Непросте рішення зріло вже давно.

Олена Подкамінська розповіла про життя після розлучення

«Вона багато працює, - розповів художній керівник Театру сатири Олександр Ширвіндт. - Думаю, в середині грудня почнемо репетирувати "Собаку на сіні", Олена буде грати Діану. Вона сповнена сил, ніякого пригніченого настрою у неї немає. А так ... Життя є життя. Молода, красива - викрутиться ».

Але в житті актриси, за словами її друзів, немає нового чоловіка. Як знову ж розповіла Гульнара Ніжинська, Подкаминская потребує любові, але зараз її серце вільне.

До речі, Олександр Пляцевой досі не здався і сподівається ще повернути Олену. «Ми досі живемо разом, - зізнається Пляцевой. - Поки ми під одним дахом, я, звичайно ж, буду намагатися переламати ситуацію і повернути Олену ... Обов'язково ще не раз з нею поговорю ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...