Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шокуюче зізнання: Ксенія Собчак розповіла, що не може завагітніти

Шокуюче зізнання: Ксенія Собчак розповіла, що не може завагітніти

 30-11-2015, 19:54       Marianna_777       2233     
Собчак багато років заперечувала бажання стати матір'ю і на кожне питання публіки про дітей знаходила якe-небудь уїдливe відповідь. Виправдовуватися Ксенія не звикла, але цього разу суспільство було шоковане визнанням зірки: у них з чоловіком вже довгий час не виходить зачати дитину.

Шокуюче зізнання: Ксенія Собчак розповіла, що не може завагітніти

«Ми вже рік пробуємо, і поки безрезультатно», - розговорилася Собчак в інтерв'ю з оперною дівою Анною Нетребко на сторінках одного з глянцевих видань за повідомленням Super.ru.

Вийшовши заміж за Максима Віторгана, Ксенія стала часто писати ніжні послання в мережах. Нещодавно Собчак написала в «Інстаграмs», що сім'я - найважливіше в її житті.

Шокуюче зізнання: Ксенія Собчак розповіла, що не може завагітніти

«У житті все так миготить кругообігом, що не залишається часу на найголовніше. Сім'я - це не просто місце, куди можна повернутися після того, як всі тебе дістали. Моя сім'я - це те, що ти любиш і цінуєш більше безкоштовного вайфая, це люди, з якими хочеться поділитися найважливішим і сокровенним раніше, ніж викладеш картинку в "Інстаграм" », - розговорилася зірка.

Нагадаємо, що нещодавно батько Максима і свекор Ксенії народний артист Росії 75-річний Еммануїл Віторган під час інтерв'ю розповів, що у своїй новій квартирі подружжя виділили кімнату для майбутніх малюків і вже почали оформляти її.

«Пора народжувати! Правильно. Нічого конкретного і точного я вам сказати не можу. Ми знаємо тільки одне: вони недавно з Максимом придбали квартиру. І коли ми до них прийшли, вони нам показали кімнатку для дитини. Для дітей! А чи будуть вони і коли будуть ... При їх зайнятості, боюся, це відбудеться запізно. Боюся, що я їх випереджу », - поділився Еммануїл Гедеонович.

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...