Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шинейд О'Коннор ледве не покінчила життя самогубством

Шинейд О'Коннор ледве не покінчила життя самогубством

 1-12-2015, 09:00       Marianna_777       687     
О'Коннор написала в соцмережі про плани покінчити з собою. На щастя, представникам співачки вдалося знайти її місцезнаходження та врятувати. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Шинейд О'Коннор ледве не покінчила життя самогубством

48-річна ірландська співачка серйозно налякала своїх друзів і шанувальників, опублікувавши на своїй сторінці в «Фейсбуці» суїцидальний лист. Шинейд заявила, що через серйозні сімейні проблеми вона не може більше жити і вже прийняла смертельну дозу деяких ліків ...

«Я перебуваю десь в готелі Ірландії під вигаданим ім'ям ... Я прийняла смертельну дозу. Немає іншого способу домогтися поваги. Я така жахлива гнила мати і людина, що мене залишили одну. Плакати, вити тижнями ... Я ні для кого нічого не значу. Нікого немає поруч. Я вже померла мільйон разів від цього болю », - написала О'Коннор в соцмережі.

Шинейд О'Коннор ледве не покінчила життя самогубством

Пост знаменитості не залишився непоміченим. Фанати співачки тут же почали писати в коментарях слова підтримки, а правоохоронні органи були озадачені пошуком її місцезнаходження. У підсумку Шинейд вдалося знайти в цілості й схоронності в Дубліні і передати медперсоналу. На даний момент вона перебуває під наглядом фахівців. Її психічний стан став кращим.

Кілька годин тому представники О'Коннор заявили, що з літа цього року співачка і правда переживає непрості часи, але є надія на швидке одужання, з нею працюють найкращі лікарі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...