Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ускладнення вагітності Кім Кардашьян: у зірки грип

Ускладнення вагітності Кім Кардашьян: у зірки грип

 1-12-2015, 12:00       Marianna_777       532     
Кім Карадашьян щодня постачає фоловерів інформацією про хід своєї вагітності, так що ті можуть не сумніватися - вони не менш обізнані на цей рахунок, ніж особистий лікар знаменитості. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Ускладнення вагітності Кім Кардашьян: у зірки грип

Так, навряд чи залишилися не обізнані на предмет того, що друга вагітність дається зірці куди складніше, ніж перша. Кім регулярно нарікає на значну прибавку у вазі, викликану, на думку її мами Кріс Дженнер, патологічною залежністю дочки від їжі, і безліч інших недоліків свого "цікавого положення", вже визнавши вагітність "найгіршим, що траплялося в її житті".

Ускладнення вагітності Кім Кардашьян: у зірки грип

Крім того, нещодавно стало відомо, що Кім, можливо, доведеться зробити кесарів розтин. Останні УЗД показали тазове знаходження плоду, а це означає, що вона, можливо, не зможе народити природним шляхом.

І, нарешті, на 37-му тижні вагітності зірку, що більше не збирається вагітніти, звалив грип, про що наша героїня зразу ж розповіла своїм підписникам у соцмережах. Кім опублікувала знімок кругленького живота з коментарем, супроводжуваним сумними смайлами:

Ускладнення вагітності Кім Кардашьян: у зірки грип

37 тижнів Х синусит Х грип.

Залишається лише побажати майбутній мамі якнайшвидшого одужання. Про свій стан, ми впевнені, вона скоро повідомить нам, так само як і всім іншим, у соцмережах.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...