Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У Мілані Вікторія Боня залишилася без грошей і телефону

У Мілані Вікторія Боня залишилася без грошей і телефону

 24-09-2014, 10:48       sunny       1627     
У Мілані Вікторія Боня залишилася без грошей і телефону


Чорна смуга у житті Вікторії Боні триває. Лише нещодавно розгорівся скандал навколо інтимних фото екс-учасниці телепроекту «Дом-2», які просочилися в Мережу, як знову у моделі в житті пора неприємних випадків.

Ведуча Вікторія Боня відвідувала черговий Тиждень моди у Мілані, і її обікрали в поїзді з Італії в Монако.

Про свої пригоди Вікторія розповіла в Instagram: «Записки мандрівниці... Вирішила я виїхати з Мілану на поїзді (це був перший і останній такий експеримент). Через п'ять хвилин, після того, як поїзд рушив, до мене підійшов провідник із моїм гаманцем... Я завжди вважала, що супер-пупер уважна до своїх речей, виявилося - ні! Гаманець із сумочки встигли витягнути буквально за 5 секунд, поки я ставила валізу на полицю...»

Зловмисники випатрали портмоне і викинули його, добре, що посвідчення водія, яке було у гаманці, залишили. На цьому пригоди Боні не скінчилися: «Потім, на останній станції, де потрібно було пересісти на французький поїзд (про що я не знала, купуючи квиток), мені повідомляють, що французи страйкують, і потягу не буде... Все б нічого, якби у цьому малесенькому містечку була хоч одна вільна машина таксі, - усі поїхали до Франції…»

Як пише Вікторія, щоб доїхати до Сан-Ремо, їй довелося ризикувати і шукати попутку. Там Боні злегка посміхнулася удача і вона знайшла єдине вільне таксі. Всі машини були зайняті іншими пасажирами, бажаючими дістатися до місця призначення. Тому, потрібно було докласти чимало зусиль, щоб знайти собі транспорт. Модель вдячна хлопцеві Марко, який знав російську мову і довіз дівчину цілою та не ушкодженою. Проте смуга невдач на цьому не закінчилася. У таксі Вікторія виявила, що загубила ще й свій телефон.

«Загалом, це був треш», - підсумувала Боня. На щастя, тепер неприємності залишилися позаду. «Нарешті я вдома, з коханим і в надійних руках!».

У Мілані Вікторія Боня залишилася без грошей і телефону


У Мілані Вікторія Боня залишилася без грошей і телефону

З цивільним чоловіком у Каннах
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...