Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шведка видалила шість ребер для схожості з Барбі

Шведка видалила шість ребер для схожості з Барбі

 1-12-2015, 21:00       Marianna_777       585     
У відеоролику, який за тиждень зібрав на YouTube майже два мільйони переглядів, модель розповідає про свої досягнення. «Я завжди захоплювалася мультфільмами Діснея, тоненькими таліямі його героїнь, - говорить модель в інтерв'ю каналу Barcroft TV. - Люди часто підходять до мене і кажуть: "Не зрозумій мене неправильно, але ти виглядаєш як мультперсонаж". І для мене це комплімент. Спочатку я хотіла виглядати як персонаж з мультфільму "Феї", але зараз я схожа на Джесіку Реббіт (мальована героїня фільму "Хто підставив кролика Роджера?" - ред.) ».

Шведка видалила шість ребер для схожості з Барбі

Щоб домогтися такого вражаючого (і, сказати по правді, кілька страхітливого) результату, Пікс носить корсет 24 години на день. Остання хірургічна операція коштувала 9000 доларів - за ці гроші лікарі вилучили з тіла дівчини шість ребер, а її талія «схудла» до 40 см.

«Про те, щоб видалити ребра, я думала досить довго, так що з часом це вже стало моєю мрією, - ділиться сокровенним Пікс. - Однак хірурга, який би погодився на таку операцію, було знайти складно, майже неможливо. У підсумку мені допомогло те, що лікарі нарешті почали сприймати мене серйозно, перестали вважати божевільною ».

Також хірурги серйозно попрацювали над її обличчям і збільшили груди.Доктор Баррі Епплі, який і зробив операцію, у відеоролику повідомляє, що він не помітив нічого незвичайного в проханні Пікс видалити їй ребра: «У цьому немає нічого складного і екстраординарного - просто пацієнт був дуже сильно мотивований на операцію». Мабуть, блондинці вдалося знайти побратима по розуму.

Шведка видалила шість ребер для схожості з Барбі

«Я дуже щаслива, - стверджує Пікс. - Я мріяла про це три роки. Зараз я збираюся вставити імплантати в стегна і сідниці. Я задоволена своїм виглядом, але коли дивлюся на себе, то розумію, що ще є над чим попрацювати ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...