Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У Марка Цукерберга народилась донька

У Марка Цукерберга народилась донька

 2-12-2015, 09:00       Marianna_777       643     
У листі батьками новонародженої виражається радість з приводу появи Макс на світ: «Тебе чекає багатообіцяюче життя, ми сподіваємося, що ти будеш рости здоровою і щасливою». Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

У Марка Цукерберга народилась донька

А також описується, яким би вони хотіли бачити світ, в якому виросте їхня дочка: в ньому має бути більше взаєморозуміння між людьми, менше нерівності, більше рівних прав, менше бідності.

Причому наближати настання нового світу Цукерберги збираються не тільки на словах: в листі йдеться, що вони збираються віддати 99 відсотків своїх акцій мережі Facebook (а це 45 млрд доларів) на протязі їх життів на те, щоб разом з іншими людьми зробити цей світ кращим.

31-річний Марк Цукерберг - наймолодший мільярдер у світі - одружився на своїй давній подрузі Прісцилла Чан 19 травня 2012. Шлях до народження дитини у пари був важким - Прісцилла пережила три викидня. Однак тепер їх чекають приємні клопоти, заради чого Марк нещодавно оголосив про те, що бере двомісячну відпустку по догляду за дитиною.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...