Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Собчак розповіла про погрози ворогів

Ксенія Собчак розповіла про погрози ворогів

 3-12-2015, 10:27       Marianna_777       669     
Російська телеведуча і громадський діяч Ксенія Собчак зізналася, що часто сторонні люди бажають їй смерті. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

Ксенія Собчак розповіла про погрози ворогів

Скандальна журналістка розповіла, що абсолютно незнайомі люди критикують її діяльність і частенько пишуть їй гидоти, серед яких - побажання смерті.

Ксенія Собчак розповіла про погрози ворогів

«У мене така кількість навіть не те що ворогів, а якихось людей, які вважають головним задоволенням у своєму житті зайти і написати якусь мені гидоту. І потім ще виявляється, що ця людина з якимось закритим аккаунтом або з нульовим, тобто якась найнятий людина або іноді й не найнята, а просто якась жінка. Заходиш до неї в профіль, у неї там квіти, діти, якісь прислів'я про добро і щастя, а до тебе вона приходить і для чогось пише якесь пекло з серії: «Щоб ти здохла, тварь!» - розповіла Собчак у своєму недавньому інтерв'ю для телеканалу НТВ.

Ксенія Собчак розповіла про погрози ворогів

Також під час бесіди з оперною дівою Анною Нетребко Ксенія зізналася, що вже цілий рік марно намагається завагітніти. «Ми вже рік пробуємо - і поки безрезультатно», - повідомила Собчак.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...