Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дочка Сальми Хайек відрощує волосся для хворих дітей

Дочка Сальми Хайек відрощує волосся для хворих дітей

 3-12-2015, 18:00       Marianna_777       566     
Не тільки зіркові батьки, а й їхні діти роблять добрі вчинки. Слідом за зірковою мамою Сальмою Хайєк 8-річна Валентина вирішила допомогти оточуючим, відрощуючи волосся, щоб потім їх обрізати і пожертвувати на перуки онкохворим дітям. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Дочка Сальми Хайек відрощує волосся для хворих дітей

«Моя Валентина відрощує довгу гриву, щоб обстригти волосся і віддати їх на виготовлення перук для дітей, що страждають онкологічними захворюваннями. У нашому будинку виразно оселився дух Різдва », - поділилася гордістю за свою дочку Сальма.

На знімку видно, що Валентина вже відростила довгу косу. Шанувальники зворушилися від вчинку малятка. «Яка чудова мама, така й дочка! Спасибі! »- підписав знімок один з шанувальників.

Дочка Сальми Хайек відрощує волосся для хворих дітей

Нагадаємо, що нещодавно Сальма висловилася проти пластичних операцій. «Я розумію, що хтось може вважати це гидким.Візьміть коров'ячі кістки і довго варіть їх протягом багатьох годин. Такий бульйон сповнений желатину і жиру, і це дуже добре, тому що він продовжить молодість моєї шкіри », - розповіла Сальма західному порталу Contactmusic.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...